Skip to main content

Vera Schurer exposeert in Diakonessenhuis

Vera Schurer 7 klein voor mail

Mijn naam is Vera Schurer. Een aantal jaren geleden kocht ik mijn eerste spiegel reflex camera. Om hier het optimale uit te halen besloot ik een basisjaar fotografie te gaan volgen bij Stichting Statief te Utrecht. Dit vond ik echter zo ontzettend leuk dat ik ook het tweede, derde en vierde jaar ben gaan volgen en inmiddels ben ik afgestudeerd vakfotograaf.

Ik heb me gespecialiseerd in fine-art fotografie, waarbij ik sfeer in een foto heel erg belangrijk vind.

Ik maak geregeld eigen werk en daarnaast fotografeer ik in de studio, met name zwangeren en kinderen en op locatie leg ik met heel veel plezier huwelijken vast.

Op de expositie in het Diakonessenhuis te Zeist is mijn afstudeerserie te zien, een aantal Hollandse landschappen en foto’s die ik op reis heb gemaakt. Meer werk van mij is te vinden op mijn website: www.veraschurer.nl.

Vera Schurer 3 klein voor mailVera Schurer 8 klein voor mailVera Schurer 10 klein voor mail