Spotlight

In deze rubriek schenken we aandacht aan enkele door Statief opgeleide studenten en aan (ex-) docenten van Statief.


Anja Grondman

Anja Grondman Website: www.eyecatcher-fotografie.nl Specialisme: Bedrijfsfotografie,  verkoopreportages onroerend goed en fotokunst Toen...

Carine Hekker

Carine Hekker Website: www.huisportret.nl/ Specialisme: Huisportretten Docent bij Fotoschool Statief Huisportretten zijn in opdracht gemaakte...

Con van Staa

Con van Staa Website: www.confoto.nl/ Specialisme: Portret, landschap en photoshopfotografie Docent bij Fotoschool Statief Renoir werd...

Conny van Rijn

Conny van Rijn Specialisme: Combinatie fotografie-tekenen-grafiek Beeldvanger, dat probeer ik te zijn. Ondermeer door fotografie, tekeningen...

Denise Zwijnen

Denise Zwijnen Website: www.denisezwijnen.nl Specialisme: Interieurfotografe "Toen ik in 2003 aan de opleiding bij Statief begon wist ik...

Jacqueline Groot

Jacqueline Groot Website: www.jrgfotografie.com Specialisme: Kunstzinnige & interieur fotografie Afgestudeerd: 2016 Tijdens mijn vierjarige...

Jeroen Fortgens

Jeroen Fortgens Website: www.jeroenfortgens.nl Specialisme: Persoonlijke fotografie Renoir werd begraven in Essoyes, naast Aline. Hier...

Jet Vugts

Jet Vugts Website: www.jetvugtsfotografie.nl Specialisme: Klassieke stillevens Docent bij Fotoschool Statief In 2012 gestart bij Fotoschool...

John Faber

John Faber Website: www.tri-f.ch Specialisme: Sport & Outdoor Oud-docent bij Fotoschool Statief Sinds zomer 2012 woon en werk ik in Zwitserland....

Louis Bouwman

Louis Bouwman Specialisme Landschap fotografie, Nikon, Adobe Lightroom Kijken. Voor een foto van een landschap begint het en eindigt het daarmee....

Manja Herrebrugh

Manja Herrebrugh Website: www.outdoorbymanja.nl Specialisme: Buiten- en reisreportages & medische fotografie Ik maak graag verhalen en...

Marc Boom

Marc Boom Website: www.confoto.nl/ Specialisme: Portret, landschap en photoshopfotografie Docent bij Fotoschool Statief Voor fotografie...

Marjolein van Rotterdam

Marjolein van Rotterdam Website: www.vanrotterdam.eu Specialisme: Mensen in alle soorten en maten; reisfotografie Gastdocent bij Fotoschool...

Mirjam Leeflang

Mirjam Leeflang Website: mirjamleeflang.com Specialisme: Mensen Docent bij Fotoschool Statief sinds 2015 Fotografie in zichzelf kan bepalend...

Nienke van Denderen

Nienke van Denderen Website: www.nienkevandenderenfotografie.nl Specialisme: Mode- en bruidsfotografe Docent bij Fotoschool Statief Mijn...

Pien Spijkers

Pien Spijkers Website: www.pienspijkers.nl Specialisme: Analoge fotografie; ruimten en mensen Docent bij Fotoschool Statief vanaf 2005 Fotograferen...

Pierre van de Vliert

Pierre van de Vliert Website: www.pierrevandevliert.com Specialisme: Oude analoge technieken Gastdocent bij Fotoschool Statief Tijdens...

Robert Zwart

Robert Zwart Website: www.robertzwart.com/ In heb een grote voorkeur voor geensceneerde beelden met surrealistische elementen en plaatselijk...

Roos Hobé

Roos Hobé Website: www.atelierhobe.nl Specialisme: Portret, landschap en photoshopfotografie Op de wip van analoog naar digitaal, kreeg...

Sophie Blommers

Sophie Blommers Website: www.sophieblommers.com Specialisme: Personen in documentaire fotografie Mijn passie ligt bij het maken van documentaire...